خرید و دانلود#پژوهش هوش هیجانی وخودکارآمدی#

پژوهش هوش هیجانی وخودکارآمدی,مبانی نظری هوش هیجانی وخودکارآمدی,ادبیات نظری هوش هیجانی وخودکارآمدی,پیشینه تحقیق هوش هیجانی وخودکارآمدی,مقاله هوش هیجانی وخودکارآمدی,پایان نامه هوش هیجانی وخودکارآمدی,دانلود رایگان هوش هیجانی وخودکارآمدی,پریزوال ه,,,پژوهش هوش هیجانی وخودکارآمدی#35027155#yli
بهترین فایل قابل دانلود و دریافت با موضوع پژوهش هوش هیجانی وخودکارآمدی قابل مشاهده می باشد

توضیحات:دانلود پژوهش با موضوع هوش هیجانی وخودکارآمدی،
در قالب doc و در 39 صفحه، قابل ویرایش.

بخشی از متن:مقدمه
مردم‌شناسی، معنی اصطلاح اتنولوژی است و از سال 1787 «شوان » سویسی آن را به کار برده‌است. این رشته، اکنون برای مطالعه جوامع ابتدایی و انسان فسیل در کنار انسان‌شناسی جسمانی به کار می‌رود. مردم‌شناسی زندگی اجتماعی و حیات فکری و فرهنگ انسان را با توجه به سیر تاریخی و مناسبات طبیعی و اجتماعی بررسی می‌کند و ویژگی‌های جسمانی و زندگی فکری و فرهنگی انسان‌های نخستین و جوامع ابتدایی را می‌کاود. می‌توان گفت این علم آیینه تمام نمای جامعه معاصر است یعنی می‌تواند علل به وجود آمدن سازمان‌ها و بنیان‌های کهن فرهنگی جامعه بشری را که برخی در جوامع معاصر رایج و برخی دیگر متروک شده‌اند کشف نماید.مردم شناسی رابطه مستقیم با انسان، شناخت خصوصیات و روحیات وی دارد.یکی از خصوصیات انسان ها، داشتن روحیه تعاون و همیاری است که دراین فصل به بررسی آن پرداخته می شود.

درآمدی بر همياري
تعاون و همكاري و همياري ريشه در زندگي اجتماعي انسانها دارد. در جوامع اوليه دوام و ادامه حيات بدون كمك و ياري متقابل مشكل بوده و غلبه بر دشواريها امكان پذير نبوده است(کریمی،درمنی،حمیدرضا،1389،11)
هیچ انسانی بدون معاضدت دیگران نمی تواند برای مدتی به زندگی خود ادامه دهد، به بیان دیگر، نیاز به امنیت برای غلبه بر« ترس ها و اضطراب های اجتماعی » از ضروریات حفظ تعادل در زندگی انسان است که از طریق زندگی اجتماعی و همیاری برقرار می گردد.
همیاری و همکاری یک کنش متقابل پیوند دهنده است و مولفه هایی نظیر عاطفه، دوستی و عشق را که نشانگر رابطه انسانی میان گروههای اجتماعی برقرار می نماید. تداوم این رابطة انسانی رسم و آییین همیاری را پدید می آورد. همیاری روشی برای ترقی زندگی اجتماعی است که اعضاء به منظور حل مسائل ویژه ای که با آن روبه رو شده اند گرد هم آمده و به فعالیت می پردازند.
و . . .


فهرست مطالب:مقدمه
درآمدی بر همياري
تعريف همياري
انواع همیاری
گونه آمیزی یاریگریها
خود- همیاری
خود-دگریاری
پیشینه تعاون و همیاری
پیشینه همیاری در ایران
همياري در ادبيات فارسي و ضرب المثلها
نگرش ادیان به همیاری
نگرش دین اسلام به قرض الحسنه
مفهوم قرض
همدلی
همدردی در قرآن
همدردی در سیره امامان
شیوه های همیاری در کشورهای دیگر
چین باستان
یونان باستان
همياري
انجمنهای نژادی
اسامي گوناگون همياري
همياري در گروه هاي انساني
همياري در جوامع سنتي
آيين هاي همياري
کارکردهای همیاری
کارکرد اجتماعی
کارکرد اقتصادی
کارکرد فرهنگی
کارکرد روانی
چهارچوب نظری
مکتب کنش متقابل نمادین
نظر دوركيم در مورد همياري
شیوه های دیگر از همیاری

منابع دارد


مطالب دیگر:
📒وضع عمومي علم و ادب در قرن هفتم و هشتم شعر فارسي در قرن هفتم و هشتم📒طرح توجیهی پرورش ماهی های زینتی و آکواریومی📒بررسی فرآیند آغاز خلقت انسان از دیدگاه قرآن و اسلام📒بررسی تاريخچه و مفهوم و پيدايش اعداد📒بررسی انواع عناصر و مواد شیمیایی مورد استفاده در ساخت حشره کش ها و ویژگی های آنها📒بررسی ويژگيهاي زنان در عرفان و ارزش معنوی زنان📒بررسی تاریخچه و سرگذشت دانش پزشكي تا رنسانس📒بررسی جاذبه های گردشگری استان همدان📒راههاي تقويت تشكلهاي صنعتي براي ورود به بازار كار📒بررسی جایگاه زنان در عرصه مديريت اشتغال و مدیریت زنان📒بررسی تاثير کم کاري بر امنيت اجتماعي📒انواع ارز و بازار ارز در ایران📒بررسی انواع فرآیندهای مهندسي بافت بيوپسي داربست پليمري فراکاشت📒بررسی و آشنایی با رگرسيون چند متغيري📒بررسی چگونگی رفتار مناسب با كودكان📒بررسی مفهوم شکر نعمت در قران و سنت📒جایگاه نماز در برنامه‌هاي حكومت اسلامي📒مقدمه‌اي بر تحقيق تاريخ ايران در روزگار نو📒بررسی نقش و ارتباط رهبری در یک سازمان📒بررسی تعادل بين كار و تحصيل و ضرورت مديريت آن به منظور جلوگيري از عوارض عدم تعادل بين كار و تح📒بررسی زندگینامه و آثار پروین اعتصامی📒بررسی بکارگیری رنگ در معماری و شهربازی📒شش سيگما مدیریت استاندارد کیفیت بررسي نقش تيمها در اجراي فرآيند شش سيگما📒مديريت و مديريت رفتار سازمان و مديريت و رهبري بهينه تر رفتار سازماني در پروژه ها📒آثار فردي و اجتماعي نماز و آثار معنوی نماز